Największe błędy w biznesie.

2013-06-26 22:40

Witam,

Dziś opowiem najczęstsze błędy doradców (dystrybutorów).

Zamiast nauczyć się porządnie danego biznesu niezależnie czy jest to biznes tradycyjny czy mlm to ludzie napalają się, że w jeden dzień zbudują biznes wart kilka tysięcy złotych!

Najpierw trzeba pozbierać dane, przeanalizować, jak skutecznie przejść tą drogę.

 

 

Przedewszystkim należy się uzbroić w cierpliwość, i działać a nie czekać z założonymi rękami.

Musimy pamiętać, że nie każdy będzie tak zaangażowany jak Ty, natomiast nie możesz od razu mowić, że to nie działa.

 

Dodatkowo osoby pytają się wujków, ciotki, i inne osoby, które już zarabiają po kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie i uważają się za speców danego biznesu nie próbując danego produktu, i żadnych danych i mówią całe NIE.

 

Zamiast zapytać osoby, która jest już w tym biznesie kilka lat.

 

A później się okazuje, że dana osoba się nie zatrzymała, tylko poszła dalej znalazła osoby chętne na zmianę życia pociągnęły biznes dalej i dziś mogą spać spokojnie.

 

Musimy pamiętać, że jak coś zaczynamy musimy skończyć i wyliczyć pewne koszty miesięczne.

 

Ja też popełniałem wiele błędów, na początku dziś pokonując tysiące batów nie poddałem się i dlatego jestem tu gdzie jestem i mogę szkolić nowe osoby i wyuczyć i chronić przed poważnymi błęami, tyle, że najlepiej się zawsze uczyć na własnych błędach.

 

Setki osób sprzedaje dane produkty dla kogoś a tu pracujesz dla siebie im więcej sprzedasz tym więcej zarobisz, a jak osoby będą tak zaangazowane jak Ty to szybko dojdziecie do Waszej wolności finansowej i to nie jest żaden żart.

 

Skoro można się nauczyć czegoś na etacie by pracodawca był zadowolony to tu też mozna się wyuczyć nowego zawodu do drogi finansowej.

 

Osobiście poświęcam biznes nie wiele, nie szukając wymówek tylko mówię jak największej ilości osób, a te osoby przemyślają sprawę i o dziwo chcą robić to co ja wtedy zaczynam pełne szkolenia.

Za nikim nie biegam nawet uciekam od ludzi, to ludzie za mną nie raz biegną za mną.

I nie boję się tego powiedzieć jak najwięcej osób, dlatego potrafię dużo rekrutować osób, i niektórzy już zajęli pozycje.

Pozdrawiam

Piotr Blandford